Dorcel Dual Orgasms
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Szexuális és erotikus segédeszközök |
| Gyártó | Sexy Elephant® |
| Eladó | Sexyelephant.hu |
| Ajánljuk | Szexuális és erotikus segédeszközök Sexy Elephant® |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Dorcel Dual Orgasmsa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Szexuális és erotikus segédeszközök
Dorcel Dual Orgasms |
44 355 Ft |
Teljes Dorcel Dual Orgasms termékleírás
A luxus Dual Orgasms Gold erős rezgésekkel ellátott masszázsfej egy közepes méretű eszköz. Ez a multifunkcionális 2 az 1-ben modell lenyűgözött minket a funkcióival, mivel vibráló csikló- vagy péniszstimulátorként , valamint forgó vibrátorként is működik. Az ívelt fogantyú nagyszerűen alkalmas a G-pont stimulálására , a forgó üzemmódok bekapcsolása után pedig egyes hölgyek akár nedves orgazmust is elérhetnek. Anatómiai formájának köszönhetően a modell jól illeszkedik a kézbe. A rugalmas fej a játékot is megkönnyíti, lehetővé téve a nő számára, hogy maszturbáció és szex közben minden pozícióban elérje a csiklóját. Imádni fogod a bársonyosan puha szilikon anyagot is, amely síkosítás után kellemesen siklik a testen. A szilikon nem okoz allergiás reakciókat, ezért az egészségügyben is használják. A készülék erős, dübörgő rezgésekkel rendelkezik, amelyek mélyen behatolnak a testbe, és még a tapasztalt hölgyeket is kielégíti. A legalacsonyabb vibrációs szint az érzékenyebb csiklójú nők számára is alkalmas. A 7 rezgési és 3 forgási móddal rendelkező játék 2 erős vibrációs motorral rendelkezik. Az egyik a masszázsfejben található, a másik a nyélben lévő fém forgó golyókat hajtja. Bekapcsoláskor a vibrátor valamivel hangosabb hangot ad ki, de nem ébreszted fel a fal mögött élő szomszédokat. Kiemeljük a modern USB töltést és a vízálló kialakítást is, amely megkönnyíti a készülék higiénikus tisztán tartását.
A Sexyelephant.hu webáruházban a szexuális és erotikus segédeszközök kategóriából a Dorcel Dual Orgasms) terméket 44 355 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
44 355 Ft |
| EAN |
8595720906555 |
| Szín |
Fekete |
| Ajándékközpont |
Ajándék kettőtöknek |
| Praktikák |
Erotikus masszázs |
| Praktikák |
Maszturbáció |
| Praktikák |
Szex |
Gyakran ismételt kérdések a Dorcel Dual Orgasms kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Dorcel Dual Orgasms?
A Dorcel Dual Orgasms terméket 44 355Ft-tól vásárolhatod meg a Sexyelephant.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Dorcel Dual Orgasms terméket?
A Dorcel Dual Orgasms terméket például a Sexyelephant.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Dorcel Dual Orgasms raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Dorcel Dual Orgasms Megnézheted a Sexyelephant.hu oldalon.
❓ Mi a Dorcel Dual OrgasmsEAN kódja?
A Dorcel Dual Orgasms termék EAN kódja: 8595720906555
Még több terméket keresél a sexy elephant® gyártótól?
Katalógusunkban az sexy elephant® márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb sexy elephant® termékeinek kínálatát.