Floret rózsaszín szett, XS–S



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Szexuális és erotikus segédeszközök
Gyártó Sexy Elephant®
Eladó Sexyelephant.hu
Ajánljuk Szexuális és erotikus segédeszközök Sexy Elephant®

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

Floret rózsaszín szett, XS–Sa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

Floret rózsaszín szett, XS–S
Szexuális és erotikus segédeszközök

Floret rózsaszín szett, XS–S

14 775 Ft

Teljes Floret rózsaszín szett, XS–S termékleírás

Az acélgyűrűkkel ellátott elegáns kialakítás tökéletes alátámasztást és formát biztosít a dekoltázsnak, kiemelve természetes íveit, és határozottabb megjelenést kölcsönöz az alakjának. A komplex kézműves kivitelezés minden részletre kiterjed, a kifinomult varrás és a háló pedig luxust és különlegességet kölcsönöz. A prémium funkcionalitás és az ellenállhatatlan stílus jobb keverékét nem találod. Az állítható derékpánt tökéletessé teszi ezt a szettet, lehetővé téve az optimális testreszabást minden testalkathoz, és biztosítva, hogy a szett a helyén maradjon, bármilyen tevékenységet is végzel. A hátul található praktikus pántos rögzítéssel a szett felvétele gyors és egyszerű, így egész nap kényelmesen érezheti magát. Ennek a modellnek a különleges jellemzői közé tartozik még a lélegző háló és a feloldható virágmintázat, amely szexi vonzerőt kölcsönöz, miközben megőrzi az anyag könnyedségét és puhaságát. Az R80998 az Ohyeah-tól nem csak egy újabb fehérnemű szett, hanem a következő kedvenc darab a szekrényedben. A kényelem, amit szeretni fogsz, párosulva az eleganciával, amit meg akarsz mutatni, ez a fehérnemű egyszerűen kötelező darab minden nő számára, aki a stílus és a funkcionalitás tökéletes kombinációját keresi.

A Sexyelephant.hu webáruházban a szexuális és erotikus segédeszközök kategóriából a Floret rózsaszín szett, XS–S) terméket 14 775 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Szexuális és erotikus segédeszközök,

Gyártó

Sexy Elephant®

Eladó

Sexyelephant.hu

Ár

14 775 Ft

EAN

8595720902120

Fehérnemű méret

XS-S

Szín

Rózsaszín

Praktikák

Előjáték

Kinek

TOP

uni_kat

Gyakran ismételt kérdések a Floret rózsaszín szett, XS–S kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a Floret rózsaszín szett, XS–S?

A Floret rózsaszín szett, XS–S terméket 14 775Ft-tól vásárolhatod meg a Sexyelephant.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a Floret rózsaszín szett, XS–S terméket?

A Floret rózsaszín szett, XS–S terméket például a Sexyelephant.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A Floret rózsaszín szett, XS–S raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Floret rózsaszín szett, XS–S Megnézheted a Sexyelephant.hu oldalon.


❓ Mi a Floret rózsaszín szett, XS–SEAN kódja?

A Floret rózsaszín szett, XS–S termék EAN kódja: 8595720902120



Még több terméket keresél a sexy elephant® gyártótól?


Katalógusunkban az sexy elephant® márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb sexy elephant® termékeinek kínálatát.