Hueman - Asteroid Rimming Anal Plug



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Szexuális és erotikus segédeszközök
Gyártó ostatní
Eladó Sexyelephant.hu
Ajánljuk Szexuális és erotikus segédeszközök ostatní

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

Hueman - Asteroid Rimming Anal Pluga következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

Hueman - Asteroid Rimming Anal Plug
Szexuális és erotikus segédeszközök

Hueman - Asteroid Rimming Anal Plug

23 990 Ft

Teljes Hueman - Asteroid Rimming Anal Plug termékleírás

Az Asteroid Butt Plug egy kiváló anális játék, átgondolt kialakítással a maximális élvezetért. Egyedülálló kialakítása a forgó gyöngyökkel a rimming gyengéd érintését utánozza, míg a speciálisan kialakított csúcsot a prosztata közvetlen stimulálására tervezték. Ezzel a dugóval a vezeték nélküli vezérlésnek köszönhetően bármilyen környezetben élvezheti a különféle stimulációs lehetőségeket. A puha és higiénikus szilikon ideális a sima behelyezéshez és a kényelmes, hosszan tartó viselethez. A kellemes karbantartási és könnyű tisztítási lehetőségek teszik az Asteroid Butt Plugot az erotikus gyűjteményed praktikus kiegészítőjévé.

A Sexyelephant.hu webáruházban a szexuális és erotikus segédeszközök kategóriából a Hueman - Asteroid Rimming Anal Plug) terméket 23 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Szexuális és erotikus segédeszközök,

Gyártó

ostatní

Eladó

Sexyelephant.hu

Ár

23 990 Ft

EAN

8719934002630

Kinek

Férfi

Kinek

Gyakran ismételt kérdések a Hueman - Asteroid Rimming Anal Plug kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a Hueman - Asteroid Rimming Anal Plug?

A Hueman - Asteroid Rimming Anal Plug terméket 23 990Ft-tól vásárolhatod meg a Sexyelephant.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a Hueman - Asteroid Rimming Anal Plug terméket?

A Hueman - Asteroid Rimming Anal Plug terméket például a Sexyelephant.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A Hueman - Asteroid Rimming Anal Plug raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Hueman - Asteroid Rimming Anal Plug Megnézheted a Sexyelephant.hu oldalon.


❓ Mi a Hueman - Asteroid Rimming Anal PlugEAN kódja?

A Hueman - Asteroid Rimming Anal Plug termék EAN kódja: 8719934002630



Még több terméket keresél a ostatní gyártótól?


Katalógusunkban az ostatní márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb ostatní termékeinek kínálatát.