Master Series Grand Mamba XL
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Szexuális és erotikus segédeszközök |
| Gyártó | ostatní |
| Eladó | Sexyelephant.hu |
| Ajánljuk | Szexuális és erotikus segédeszközök ostatní |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Master Series Grand Mamba XLa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Szexuális és erotikus segédeszközök
Master Series Grand Mamba XL |
41 525 Ft |
Teljes Master Series Grand Mamba XL termékleírás
A Grand Mamba XLüreges, realisztikus kialakításústrap-on-t örömmel fogadják azok a férfiak, akik nagyobb és keményebb péniszre vágynak, vagy a szex közbeni intenzív töltés új érzéseit szeretnék adni a másik felüknek. Ideális a pegginghez is, ahol a nő átveszi a partner szerepét. Szélesebb, 6 cm-es átmérőjével a vaginát vagy a feneket zsúfolásig kitölti, ezért különösen a tapasztaltabb játékosoknak ajánljuk. A dildó bevezetését megkönnyíti a makkot idéző , kúpos, lekerekített hegye. A hüvely még a nagyobb péniszű férfiaknak is megfelel , és a fogócsúszók segítségével tökéletesen ott marad , ahol kell. Az üreges strap-on merev és nem merev farkon egyaránt viselhető . Az eszköz behelyezése után a pénisz stimulációja minimális, ezért az ejakuláció késik. Azt tapasztaltuk, hogy ha a férfiak a hám alján (herék lyukán) keresztül nyújtják a péniszüket, akkor a játékot strap-onként is használhatják a dupla behatoláshoz. A péniszstrap-on kiváló minőségű és tartós TPE anyagból készült, a dicsőség átfénylik rajta. Az univerzális méretű,Rugalmas szövetpántok alkalmazkodnak a férfiak és nők egyéni görbéihez. A vízálló kivitelnek köszönhetően az üreges pénisz higiénikusan könnyen tisztán tartható. ATúlsúlyos férfiaknak gondot okozhat a hüvely felhelyezése a merev péniszre. Ezért javasoljuk, hogy használjanak egy csepp vízalapú síkosító gélt, vagy helyezzék az üreges hüvelyt a péniszre nyugalmi állapotban.
A Sexyelephant.hu webáruházban a szexuális és erotikus segédeszközök kategóriából a Master Series Grand Mamba XL) terméket 41 525 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
41 525 Ft |
| EAN |
848518020796 |
| Szín |
Átlátszó |
| Praktikák |
Anális szex |
| Praktikák |
Szex |
| Kinek |
Lgbtqia+ |
| Kinek |
Férfi |
Gyakran ismételt kérdések a Master Series Grand Mamba XL kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Master Series Grand Mamba XL?
A Master Series Grand Mamba XL terméket 41 525Ft-tól vásárolhatod meg a Sexyelephant.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Master Series Grand Mamba XL terméket?
A Master Series Grand Mamba XL terméket például a Sexyelephant.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Master Series Grand Mamba XL raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Master Series Grand Mamba XL Megnézheted a Sexyelephant.hu oldalon.
❓ Mi a Master Series Grand Mamba XLEAN kódja?
A Master Series Grand Mamba XL termék EAN kódja: 848518020796
Még több terméket keresél a ostatní gyártótól?
Katalógusunkban az ostatní márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb ostatní termékeinek kínálatát.