Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Black



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Szexuális és erotikus segédeszközök
Gyártó ostatní
Eladó Sexyelephant.hu
Ajánljuk Szexuális és erotikus segédeszközök ostatní

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Blacka következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Black
Szexuális és erotikus segédeszközök

Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Black

58 990 Ft

Teljes Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Black termékleírás

A gyűrűre emlékeztető, szokatlan formájú minivibrátort könnyű az ujjak között tartani. Ugyanakkor a játék előlapján gyönyörű rózsás kialakítás található, amelyen keresztül a rezgések és az elektroimpulzusok behatolnak a testbe. A Black Rose mini vibrátor utazómérettel rendelkezik, amely kihívást jelent az erotikus segédeszköz szokatlan helyeken történő használatára. A gyártó egy utazási zárat is felszerelt a játékra, így nem fordulhat elő, hogy a vibrátor véletlenül a táskájában vibráljon. A szilárd és sima ABS műanyag puha és sima szilikonnal kombinálva kellemes tapintású. A Black Rose mini vibrátor 8 rezgési programban fantasztikus rezgésekkel fog izgalomba hozni, hogy kényeztesse a csiklóját, mellbimbóit, combjait vagy akár péniszét. De az ász az ingujjában az 5 elektrostimulációs program, köztük egy speciális mód a medencefenék erősítésére. Az elektromos impulzusok hatékonyan összehúzzák a hüvelyi izmokat, amelyek így vérbőséget kapnak és megerősödnek. Az elektroimpulzusokkal ellátott erotikus segédeszközöket ezért a fizioterapeuták még a csökkent hüvelyi érzékenységű nőknek is ajánlják, akik az elektrosokknak köszönhetően könnyebben juthatnak el az orgazmusig. Avízálló kialakításnak köszönhetően a segédeszközök karbantartása egyszerű. A vele való játék után egyszerűen mossa le egy vízsugárral. Ne feledje azonban, hogy az elektrosokkokat nem szabad vízben használni. Megsérülhetsz tőle. Nagyra értékeljük a vibráló motor halk zúgását is, amely nem ébreszt fel senkit a házban éjszaka. A praktikus mágneses töltőkábellel pillanatok alatt feltöltheted a játékot teljes energiára. Használat közben azt tapasztaltuk, hogy a képzeletbeli szirmokat alkotó szilikon ráncaiban, valamint a vezérlőgombok körül szennyeződések maradnak. A karbantartás érdekében ezért javasoljuk, hogy használjon fülhallgatót is, és ezeket a területeket alaposan tisztítsa meg. FIGYELMEZÉS Terhes nők és pacemakerrel vagy súlyos szívproblémákkal rendelkező személyek felejtsék el az elektroszexet. Az elektromos impulzusok károsíthatják a pacemakert vagy egészségügyi problémákat okozhatnak.

A Sexyelephant.hu webáruházban a szexuális és erotikus segédeszközök kategóriából a Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Black) terméket 58 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Szexuális és erotikus segédeszközök,

Gyártó

ostatní

Eladó

Sexyelephant.hu

Ár

58 990 Ft

EAN

4260152465492

Szín

Fekete

Tömeg (kg)

0,15

Praktikák

Maszturbáció

Praktikák

Előjáték

Kinek

Gyakran ismételt kérdések a Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Black kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Black?

A Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Black terméket 58 990Ft-tól vásárolhatod meg a Sexyelephant.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Black terméket?

A Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Black terméket például a Sexyelephant.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Black raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Black Megnézheted a Sexyelephant.hu oldalon.


❓ Mi a Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator BlackEAN kódja?

A Mystim Hearts Desire eStim Lay-On Vibrator Black termék EAN kódja: 4260152465492



Még több terméket keresél a ostatní gyártótól?


Katalógusunkban az ostatní márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb ostatní termékeinek kínálatát.