Pretty Love Booty Passion IV
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Szexuális és erotikus segédeszközök |
| Gyártó | ostatní |
| Eladó | Sexyelephant.hu |
| Ajánljuk | Szexuális és erotikus segédeszközök ostatní |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Pretty Love Booty Passion IVa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Szexuális és erotikus segédeszközök
Pretty Love Booty Passion IV |
5 490 Ft |
Teljes Pretty Love Booty Passion IV termékleírás
A Pretty Love Booty Passion IV mindenkinek, aki mély és teljes stimulációra, hátsó záróizomra vagy G-pontra vágyik. Ennek a dildónak az ívelt hegye pontosan a célzott stimulációra van tervezve, legyen szó prosztata vagy G-pont masszázsról. Kiváló minőségű szilikonból készült és testbiztos, ez a vibrátor egészséges és biztonságos alternatívát jelent minden játékos pillanathoz. A dildó rugalmas teste lehetővé teszi, hogy a testével együtt mozogjon, és sima, valósághű érzést nyújt. A Pretty Love Booty Passion IV tökéletes választás azok számára, akik sokoldalú és nagymértékben testre szabható vibrátort keresnek, tagadhatatlan csábító képességekkel. Akár a szólójátékot szeretné gazdagítani, akár a partnerjátékhoz szeretne egy újabb dimenziót hozzáadni, ez a dildó készen áll arra, hogy minden vágyát teljesítse.
A Sexyelephant.hu webáruházban a szexuális és erotikus segédeszközök kategóriából a Pretty Love Booty Passion IV) terméket 5 490 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
5 490 Ft |
| EAN |
6959532310597 |
| Segédeszköt típusa |
Dildó |
| Kinek |
Férfi |
| Kinek |
Nő |
| Segédeszköz kivitelezése |
Tapadókoronggal |
| Segédeszköz kivitelezése |
Irreális |
Gyakran ismételt kérdések a Pretty Love Booty Passion IV kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Pretty Love Booty Passion IV?
A Pretty Love Booty Passion IV terméket 5 490Ft-tól vásárolhatod meg a Sexyelephant.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Pretty Love Booty Passion IV terméket?
A Pretty Love Booty Passion IV terméket például a Sexyelephant.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Pretty Love Booty Passion IV raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Pretty Love Booty Passion IV Megnézheted a Sexyelephant.hu oldalon.
❓ Mi a Pretty Love Booty Passion IVEAN kódja?
A Pretty Love Booty Passion IV termék EAN kódja: 6959532310597
Még több terméket keresél a ostatní gyártótól?
Katalógusunkban az ostatní márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb ostatní termékeinek kínálatát.