Pure Seduction műbőr body, L
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Szexuális és erotikus segédeszközök |
| Gyártó | Cottelli |
| Eladó | Sexyelephant.hu |
| Ajánljuk | Szexuális és erotikus segédeszközök Cottelli |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Pure Seduction műbőr body, La következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Szexuális és erotikus segédeszközök
Pure Seduction műbőr body, L |
18 470 Ft |
Teljes Pure Seduction műbőr body, L termékleírás
Lábszár nélküli body magas gallérral A "Pure Seduction" az erotika nyelvét egyetlen fehérneműben tolmácsolja. Nyitott kosaraival és a dekoltázson és a háton található finom virágos csipkével a kortárs érzékiség szimbólumává válik. Az ezüst díszítőgyűrű és a lábakon lévő csipkeszegély kiemeli az erotikus együttest, míg a nyitott ágyékot zseniálisan hangsúlyozzák a gumiszalagok. Két harisnyakötő is tartozik hozzá, felvarrt csipkés bilinccsel, ami a szettnek egy utolsó, gátlástalan vonást ad.
A Sexyelephant.hu webáruházban a szexuális és erotikus segédeszközök kategóriából a Pure Seduction műbőr body, L) terméket 18 470 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
18 470 Ft |
| EAN |
4024144425921 |
| Fehérnemű méret |
L |
| Szín |
Fekete |
| Praktikák |
Előjáték |
| Kinek |
Nő |
| Segédeszköt típusa |
BDSM fehérnemű |
Gyakran ismételt kérdések a Pure Seduction műbőr body, L kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Pure Seduction műbőr body, L?
A Pure Seduction műbőr body, L terméket 18 470Ft-tól vásárolhatod meg a Sexyelephant.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Pure Seduction műbőr body, L terméket?
A Pure Seduction műbőr body, L terméket például a Sexyelephant.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Pure Seduction műbőr body, L raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Pure Seduction műbőr body, L Megnézheted a Sexyelephant.hu oldalon.
❓ Mi a Pure Seduction műbőr body, LEAN kódja?
A Pure Seduction műbőr body, L termék EAN kódja: 4024144425921
Még több terméket keresél a cottelli gyártótól?
Katalógusunkban az cottelli márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb cottelli termékeinek kínálatát.