Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Black
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Szexuális és erotikus segédeszközök |
| Gyártó | ostatní |
| Eladó | Sexyelephant.hu |
| Ajánljuk | Szexuális és erotikus segédeszközök ostatní |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Blacka következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Szexuális és erotikus segédeszközök
Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Black |
24 010 Ft |
Teljes Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Black termékleírás
A minőségi Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Black maszturbátor teste összenyomható , így kézi nyomással szabályozhatja a péniszfogás intenzitását . A létrejövő negatív nyomás az erős vibrációkkal együtt felejthetetlen orgazmus élményt biztosít önkielégítés vagy előjáték közben. Az exkluzív fűtési funkciónak köszönhetően a szerszám az emberi test hőmérsékletére melegszik fel. A férfi maszturbátor nem tanul játék közben, és még valósághűbb érzéseket fog élvezni, például szex vagy orális szex közben . A maszturbátor elkápráztatja Önt eredeti , időtlen kialakításával , amely életre kelti játékkollekcióját. A maszturbátor Torkának formája egy nyitott szájra emlékeztet, amely készen áll az orális stimulációra . A belső bordázat minden mozdulatával kényezteti a péniszt. A szerszám kiváló ergonómikus formájú , így férfi és női kézbe is jól illeszkedik. A puha tapintású orvosi szilikon nagy rugalmasságot biztosít a modellnek. A férfiak orgazmusához vezető utat 9 vibrációs program teszi gazdagabbá. A maszturbátor alján egy erőteljes vibrációs motor található, amely az egész játékra továbbítja az erős rezgéseket. A maszturbátor csendesen dorombol, mint egy macska, így nem ébreszted fel a gyerekeket vagy a szomszédokat. A vízálló kezelésnek köszönhetően a játékot folyó víz alatt leöblítheted, így higiénikusan tisztán tarthatod. A csomagban talál egy mágneses USB kábelt is, amellyel kényelmesen töltheti a maszturbátort.
A Sexyelephant.hu webáruházban a szexuális és erotikus segédeszközök kategóriából a Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Black) terméket 24 010 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
24 010 Ft |
| EAN |
8720365102455 |
| Szín |
Fekete |
| Praktikák |
Maszturbáció |
| Praktikák |
Maszturbáció |
| Praktikák |
Előjáték |
| Kinek |
Férfi |
Gyakran ismételt kérdések a Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Black kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Black?
A Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Black terméket 24 010Ft-tól vásárolhatod meg a Sexyelephant.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Black terméket?
A Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Black terméket például a Sexyelephant.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Black raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Black Megnézheted a Sexyelephant.hu oldalon.
❓ Mi a Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker BlackEAN kódja?
A Ramrod Heating Squeezable Vibrating Stroker Black termék EAN kódja: 8720365102455
Még több terméket keresél a ostatní gyártótól?
Katalógusunkban az ostatní márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb ostatní termékeinek kínálatát.