Taboom bilincs lábra
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Szexuális és erotikus segédeszközök |
| Gyártó | ostatní |
| Eladó | Sexyelephant.hu |
| Ajánljuk | Szexuális és erotikus segédeszközök ostatní |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Taboom bilincs lábraa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Szexuális és erotikus segédeszközök
Taboom bilincs lábra |
11 580 Ft |
Teljes Taboom bilincs lábra termékleírás
A Taboom Ankle Handcuff Set a tökéletes kiegészítő mindazok számára, akik ki akarják próbálni az érzéki irányítást és a behódolási játékot. A bilincsek ötvözik a tüskék szilárdságát a kényelmes párnázással, így nem csak vizuálisan kellemesek, de kényelmesek is a hosszabb és igényesebb ülésekhez. A szilárdság és az állítható méret biztosítja, hogy a bilincsek tökéletesen illeszkedjenek a bokád mozgási fokához, míg a stabil fémcsatok és az összekötő lánc lehetővé teszi, hogy új pozíciókat és korlátozásokat fedezz fel. Alkalmas partnerrel való játékra vagy rövid távú lefogásra szóló játék közben - ezzel a bilincskészlettel az erotikának csak az ég szabhat határt.
A Sexyelephant.hu webáruházban a szexuális és erotikus segédeszközök kategóriából a Taboom bilincs lábra) terméket 11 580 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
11 580 Ft |
| EAN |
8713221833587 |
| Szín |
Fekete |
| Praktikák |
Bdsm |
| Kinek |
Páros |
| Kinek |
Egynemű |
| Segédeszköz anyaga |
Műbőr |
Gyakran ismételt kérdések a Taboom bilincs lábra kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Taboom bilincs lábra?
A Taboom bilincs lábra terméket 11 580Ft-tól vásárolhatod meg a Sexyelephant.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Taboom bilincs lábra terméket?
A Taboom bilincs lábra terméket például a Sexyelephant.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Taboom bilincs lábra raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Taboom bilincs lábra Megnézheted a Sexyelephant.hu oldalon.
❓ Mi a Taboom bilincs lábraEAN kódja?
A Taboom bilincs lábra termék EAN kódja: 8713221833587
Még több terméket keresél a ostatní gyártótól?
Katalógusunkban az ostatní márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb ostatní termékeinek kínálatát.