Xiaomi Smart Humidifier 2 EU



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Háztartási kisgépek
Légtisztítás és légkezelés
Párásító készülékek
Gyártó Xiaomi
Eladó Alza.hu
Ajánljuk Párásító készülékek Xiaomi

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

Xiaomi Smart Humidifier 2 EUa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

Xiaomi Smart Humidifier 2 EU
Párásító készülékek

Xiaomi Smart Humidifier 2 EU

27 290 Ft

Teljes Xiaomi Smart Humidifier 2 EU termékleírás

A Alza.hu webáruházban a párásító készülékek kategóriából a Xiaomi Smart Humidifier 2 EU) terméket 27 290 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Háztartási kisgépek, Légtisztítás és légkezelés, Párásító készülékek,

Gyártó

Xiaomi

Eladó

Alza.hu

Ár

27 290 Ft

EAN

6934177783982

Gyakran ismételt kérdések a Xiaomi Smart Humidifier 2 EU kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a Xiaomi Smart Humidifier 2 EU?

A Xiaomi Smart Humidifier 2 EU terméket 27 290Ft-tól vásárolhatod meg a Alza.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a Xiaomi Smart Humidifier 2 EU terméket?

A Xiaomi Smart Humidifier 2 EU terméket például a Alza.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A Xiaomi Smart Humidifier 2 EU raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Xiaomi Smart Humidifier 2 EU Megnézheted a Alza.hu oldalon.


❓ Mi a Xiaomi Smart Humidifier 2 EUEAN kódja?

A Xiaomi Smart Humidifier 2 EU termék EAN kódja: 6934177783982



Még több terméket keresél a xiaomi gyártótól?


Katalógusunkban az xiaomi márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb xiaomi termékeinek kínálatát.